Dental Ürünler

Bilinçli kullanıcılar için dental ürünler konusunda bilgi sahibi olmak son derece önemli duruma geldi. Ağız ve diş sağlığı konusunda ilerleyen teknoloji ile birlikte son yıllarda her türlü malzemeyi temin etmek de kolaylaştı. Diş hekimlerinin de son zamanlarda tercih ettiği pek çok marka artık eBay üzerinden daha ulaşılabilir hale geldi.


Diş hekimlerinin hastalar için kullandığı implantlar, dolgu maddeleri, airflow cihazları gibi piyasada yüksek ücretlere satışı yapılan malzemeleri eBay sayesinde daha uygun ve fazla adette temin edebilirsiniz. Ağız sağlığı için önemli olan diş hekimi sarf malzemeleri konusunda yüksek adette ve uygun fiyat garantisiyle ürünleri temin etmek mümkün. Sektörde bulunan WH, Kulzer, Ultradent gibi ana markaların yanı sıra daha uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli sarf malzemeleri için eBay en büyük yardımcınız olacaktır. Her yerde bulamayacağınız dental ürünler satış politikaları açısından da eBay'i önemli bir konuma getiriyor.


eBay üzerinden en cazip fiyat garantisiyle sahip olabileceğiniz dental ürünler için eBay üzerinden dental kategorisindeki malzemeleri inceleyebilir ve hemen temin edebilirsiniz. Ebaypaketim.com ile zahmetsiz ve güvenilir alışveriş keyfini tadabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; Ebay.com üzerinden istediğiniz malzemeleri seçmek ve linkini kopyalamak.


Ebay.com üzerinden seçtiğiniz ürünün linkini Ebaypaketim.com ana sayfada bulunan boşluğa yapıştırabilir ve ödemenizi tamamladıktan sonra geri kalan tüm işlemleri ekibimize bırakabilirsiniz. Üstelik ödemenizi kredi kartına 3 taksitle ya da havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin edecek ve sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Ürününüz merkezimize ulaştıktan sonra kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilerek onayınız alındıktan sonra, en kısa süre içerisinde size teslim edilmesi için kargoya verilecek.


Aklınıza takılan her türlü soru için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, sevkiyat ve kargoyla alakalı sorularınız için +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@ebaypaketim.com adresine mail gönderebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.


Sizin için derlediğimiz dental ürünler listesine aşağıdan ulaşabilir ve satın almak için Ebaypaketim ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Popüler Dental Ürünler

Heraeus Kulzer Charisma Smart Nano Composite Restorative Kit

$48.50 270.90 TL
SATIN AL

Digital Ultrasonic Cleaner Cleaning Bath Jewelry Eyeglasses Dental Parts

$45.69 255.21 TL
SATIN AL

ASYINSMILE Dental Brackets Orthodontic Self Ligating Roth

$22.34 124.78 TL
SATIN AL

Universal Dentin Sealant Ultradent Root Tooth Sensitivity Desensitize

$19.99 111.66 TL
SATIN AL

Dental Astringedent X Hemostatic 12.7% Iron Solution Ultradent Hemostasis 30 ml

$60.44 337.59 TL
SATIN AL

Valo Cordless Black Kit. Dental LED Curing Light - Ultradent

$1,399.00 7,814.25 TL
SATIN AL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilirİlginizi Çekebilecek Diğer Konular