eBay Türkiye

ebaypaketim.com olarak 2018 son çeyreği itibariyla eBay’den nasıl alışveriş yapılır? eBay Türkçe nasıl kullanılır? eBay’den nasıl ucuz ürün alınır? PayPal hesabı olmadan eBay’den alışveriş yapılabilir mi? gibi sorularınıza cevaben makaleler yayınlayacağız. Bu konuların dışında, sizlerin en çok merak ettiği markaları, kategorileri ve ürünleri de inceleyerek sizlere aktarmaya çalışacağız.


Sizler de incelenmesini istediğiniz konuları bize aktarabilir, ebay’den nasıl alışveriş yapılacağına ve ebaypaketim.com sistemini nasıl kullanacağınıza dair tüm sorularınızı aşağıdaki yöntemlerle iletebilirsiniz.


  • 0850 840 04 02 – Müşteri Hizmetleri
  • destek@ebaypaketim.com
  • +1 424 270 53 08 – Los Angeles Sevkiyat Merkezi WhatsApp hattı


Ebaypaketim olarak patentli yazılımımız sayesinde ebay.com’dan satın almak istediğiniz ürün ya da ürünlerin linklerini ebaypaketim.com ana sayfamızda bulunan ''Hemen Al'' kutucuğu yanına yapıştırarak satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Satın alma uzmanlarımız, sizin için iletmiş olduğunuz linkten ürünü satın alacak ve sevkiyat merkezimize kargolatacaktır. Siparişiniz Los Angeles sevkiyat merkezimize ulaştığında kargo ve varsa vergisi hesaplanacak ve tarafınıza iletilecektir. Onayınız ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde Türkiye’deki adresinize hiçbir ekstra ödeme ya da belge talep etmeden teslim edeceğiz.
 


  
 

 


  

eBay’den Neler Sipariş Verebilirim?  

ebay.com’da satışı yapılan elektronikten kozmetiğe, giyimden koleksiyon ürünlere, sağlık ürünlerinden oto parçalarına kadar dilediğiniz ürünü dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.

        

PayPal Hesabım Olması Gerekiyor Mu?

Bildiğiniz üzere eBay, sadece PayPal üzerinden ödeme kabul etmektedir. Türkiye’de PayPal olmadığı için eBay üzerinden alışveriş yapmanız söz konusu değildir. Ebaypaketim olarak tam da bu noktada size yardımcı oluyor ve satın almak istediğiniz ürünün linkini iletmeniz ardından sizin için satın alıyor ve adresinize teslim ediyoruz.

        

Ürünüm Gümrüğe Takılır Mı?

Satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. Gümrük Bakanlığı'nca belirlenen bazı ürün grupları, aynı üründen 3 ve daha fazla olması, toplam paket tutarınızın 22 Euro’yu geçmesi halinde gümrüğe tabi olacaktır. Ancak ebaypaketim olarak ek bir hizmet bedeli almadan, gümrük işlemlerinizi şirketimiz bünyesinde millileştirip, sizden herhangi bir ek belge ya da ödeme almadan adresinize teslim ediyoruz.

   

Hizmet Bedeli Ödeyecek Miyim?      

Ebaypaketim üzerinden satın alacağınız ürünler %10 hizmet bedeline tabidir. Bu bedel Türk kredi kartınızla yaptığınız alımın banka komisyon bedellerini ve ödemenin yurt dışına aktarılması sebebiyle oluşan bedelleri karşılamak içindir.

      

Taksitle Alışveriş Yapabilir Miyim?

Hemen tüm kredi kartlarına 3 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Dilerseniz havale ile de ödeyebilir ya da Türkiye’de ilk defa tarafımızdan yapılan bir uygulama olarak birden fazla kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

   

Açık Artırmaya Katılabilir Miyim?

Ebay.com’un bir başka önemli özelliği olan açık artırma satışlarınıza ebaypaketim üzerinden katılabilirsiniz. Eğer sizden daha yüksek bir teklif verildiyse, bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz açık artırmadan çekilebilir ya da daha yüksek bir teklif verebilirsiniz.

      

*** Diğer tüm sorularınız için ebaypaketim.com ''Sıkça Sorulan Sorular'' sayfamızı inceleyebilir ya da yazımızın başında yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  

Popüler Ürünler

Funko Pop Harry Potter Hermione Granger Vinyl Action Figure

$5.69 31.28 TL
SATIN AL

E Liquid E Juice MAX VG Absolute Vape

$9.87 54.26 TL
SATIN AL

Kirkland Minoxidil Hair Regrowth

$15.00 82.46 TL
SATIN AL

Huawei Mate 20 Pro

$1,199.00 6,591.14 TL
SATIN AL

PlayStation 4 PS4 Pro 1TB Red Dead Redemption 2

$489.00 2,688.13 TL
SATIN AL

5pcs Universal Car Auto Floor Mats

$26.59 146.17 TL
SATIN AL

Apple MacBook Pro

$1,385.00 7,613.62 TL
SATIN AL