Hot Wheels

Hot Wheels Arabaları

1968 yılından beri üretimi devam eden Hot Wheels oyuncakları, gerçek otomobillerin benzerleri, tren istasyonları, hava araçları, yarış arabaları, büyük kamyonlar ve renk değiştiren araçlar koleksiyonunu hazırlamaya devam ediyor. Aynı zamanda koleksiyon severler için model arabalar da üreten Hot Wheels, çocuk ve gençleri hedef almış olsa da model araçlar ile yetişkinleri de renkli ve eşsiz dünyasına çekiyor. Birçok araba markası projelerini modellemesi için Hot Wheels ile anlaşarak çalışmalarını tamamlıyor. Aynı zamanda daha önce yapılmamış, hayal ürünü araba modelleri ile başarısını en üst noktaya taşımayı başarıyor!


40. yılına özel 18 ayar altından araba modeli tasarlayan Hot Wheels, 2700 mücevher ile kapladığı tasarımıyla da adından söz ettiriyor. Her yaşta insanın koleksiyonuna eklemek isteyeceği Hot Wheels arabalar için hayranları yeni çıkan modelleri merakla bekliyor. Karakteristik oyun setleri, tır oyunları da oldukça sevilen Hot Wheels’in aynı zamanda çocukların hayal dünyasını geliştirmesine de yardımcı oluyor. Ahtapot Savaşı Oyun seti ile çocukların eğlence dünyasına da hızlı giriş yapıyor.


Hot Wheels ile isterseniz kendi pistinizi oluşturabilir, ''Track Builder'' gibi koleksiyonları hazırlamaya başlayabilirsiniz. İsterseniz pistte kullanacağınız oyuncak arabaları birleştirebilir, isterseniz model arabalar ile kendi koleksiyonunuzu yaratabilirsiniz. Bünyesinde fazlasıyla yeni koleksiyon fikirleri barındıran Hot Wheels’e zaman kaybetmeden Ebaypaketim üzerinden hızlıca sahip olabilir ve siz de bu eşsiz dünyanın içinde yerinizi alabilirsiniz.


Ebaypaketim.com ile Hot Wheels Koleksiyonunuza Başlayın!


Nasıl Satın Alacağım?


  • Ebay.com sitesinden koleksiyonunuza ekleyeceğiniz Hot Wheels ürününü seçin.
  • Seçtiğiniz ürünün linkini kopyaladıktan sonra Ebaypaketim.com ana sayfada yer alan boş alana linki yapıştırın ve ‘Hemen Al’ butonuna basarak satın alma işleminize başlayın.


Siz ürünü ebaypaketim.com üzerinden satın alma işlemini bitirdikten sonra geri kalan her şeyi ekibimiz tamamlıyor. Siparişini tamamladığınız ürünü ekibimiz sizin için satın alır. 


Ürün Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize geldikten sonra kargo bedeli ve vergi bedeli var ise size bilgi verilir. Onayınızın ardından 5 iş günü içinde Hot Wheels oyuncakları teslim almış olursunuz.


Hot Wheels’in renkli dünyasına sizin için hazırladığımız listeden ulaşabilirsiniz.

Çok Satan Hot Wheels Arabaları

Hot Wheels Cars Set DC Comics Batman Batmobile Die-Cast Cars

$11.69 64.26 TL
SATIN AL

Hot Wheels 2016 Gran Turismo Complete Set of 8 Pieces

$18.99 104.39 TL
SATIN AL

Hot Wheels Monster Jam Tour Favorites

$30.84 169.53 TL
SATIN AL

Hot Wheels 1997 Treasure Hunt Series Complete Unopened Set 1-12

$219.95 1,209.11 TL
SATIN AL

Hot-Wheels-1-18-Scale 2000 Pontiac Knight Rider

$384.41 2,113.18 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular