Juul Modelleri

Sektör geliştikçe birbirinden farklı markaların ortaya çıktığı elektronik sigara modelleri, pil gücü ile yanma oluşmadan, içinde bulunan belirli orandaki nikotin içeren, solüsyonu ısı vererek buhar haline getiren cihazlar olarak bilinir. Sigara kullanıcılarının sigarayla vedalaşıp, bırakmalarına imkan tanıyan bu ürünler arasında dünyanın en iyi elektronik sigara markası olarak kabul edilen Juul sizlere en iyi ve en son tasarlanmış modelleriyle yardımcı olacaktır. Bilim adamları, Juul mühendisleri ve pek çok profesyonel tarafından oluşturulan ürünler sigaraya alternatif olarak piyasaya sunuldu. James Monsees ve Adam Bowen tarafından yaratılan marka, sigaraya alternatif olarak ortaya çıkmış. Türkiye’de yaklaşık yirmi milyon sigara içen yetişkin bireyin olduğu düşünülürse Juul Türkiye hayatı onlar için daha kolaylaştıracak gibi görünüyor. Bir paket sigarada olan aynı miktarda nikotini küçük bir sıvı nikotin kartuşuna dolduran son derece çekici ve kompakt cihaz olarak da adlandırılan marka, ürün kalitesini ve kolay kullanımını sigara tiryakilerinin beğenisine sunuyor. Nikotin sıvısını ısıtarak içim kolaylığı sağlayan bir batarya içeren vaping cihazıdır. Sigara tiryakisi, tütün içinde bulunan nikotini solur ve aerosolü çıkarır. Yanan tütünün olmaması ve sigara veya katran bulunmaması da önemli özelliklerinden diyebiliriz. Juul'un şık bir tasarıma sahip olması ve fırçalanmış alüminyumdan meydana gelmesiyle bir usb bellek görünümü ortaya çıkmıştır. Amerika’da cihaz satışı, hastalık kontrol merkezlerinin verilerine göre 2017 yılı içerisinde bir yılda yaklaşık yüzde 600 artarak 16,2 milyona ulaşmış durumda.


Elektronik sigara dünyasında teknoloji ve lezzet olarak da sigara içenlere uygun tasarımları ile cazip markalardan biri haline geldi. Sağladığı kullanım kolaylığı, üzerinde tuş bulundurmaması ve sıcaklık kontrolü gibi avantajlı özelliklere sahip olan Juul fiyat açısından da bütçeyi zorlamayacak şekilde üretilmiş. Genel olarak elektronik sigaraların içinde bulunan serbest nikotin yerine tütün yaprağı içinde bulunan nikotin tuzlarını kullanmasıyla diğer markalardan ayrılarak, Juul farkını ortaya koymuştur. Kaliteli ve rahat içim sağlamasıyla da ünlü olan Juul Vapor Türkiye pazarında da üst sırada yerini alıyor.


eBay üzerinden en cazip fiyat garantisiyle sahip olabileceğiniz Juul modelleri için özgün tasarımları inceleyebilir ve kolay kullanım sağlayan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ebaypaketim.com ile zahmetsiz ve güvenilir alışveriş keyfini tadabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; şimdi hemen eBay üzerinden Juul satın al yazmak, Ebay.com üzerinden istediğiniz ürünü seçmek ve linkini kopyalamak.


Ebay.com üzerinden seçtiğiniz ürünün linkini Ebaypaketim.com ana sayfada bulunan boşluğa yapıştırabilir ve ödemenizi tamamladıktan sonra geri kalan tüm işlemleri ekibimize bırakabilirsiniz. Üstelik ödemenizi kredi kartına 3 taksitle ya da havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin edecek ve sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Ürününüz merkezimize ulaştıktan sonra kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilerek onayınız alındıktan sonra, en kısa süre içerisinde size teslim edilmesi için kargoya verilecek. Son zamanlarda Türkiye’de de oldukça popüler hale gelen Juul Türkiye ürünleri incelemeniz açısından da sizlere fırsat sunuyor.


Aklınıza takılan her türlü soru için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, sevkiyat ve kargoyla alakalı sorularınız için +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@ebaypaketim.com adresine mail gönderebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.


Sizin için derlediğimiz Juul modellerini aşağıda bulabilir ve en uygun fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz. Birbirinden avantajlı özellikleriyle sahip olduğunuza pişman olmayacağınız ürünler arasında yerini alacaktır.

Popüler Juul Ürünleri

Juul Starter Kit

$58.80 328.43 TL
SATIN AL

Juul Device Kit

$52.26 291.90 TL
SATIN AL

Juul Mango JUULPod

$6.48 36.19 TL
SATIN AL

Juul Mint JUULPod

$6.48 36.19 TL
SATIN AL

Juul Menthol JUULPod

$6.48 36.19 TL
SATIN AL