Michael Kors Çanta

Michael Kors çanta ve Micheal Kors saatler, sizler tarafından en çok sorulan ve tercih edilen markaların başında geliyor. Ancak ebay.com üzerinden orijinal Michael Kors çantayı, sahtesinden nasıl ayırt etmeniz konusunda yaşadığınız problemleri, defolu ya da kullanılmış ürünleri nasıl ayırt edeceğinizi, doğru ve güvenilir satıcıyı nasıl anlayacağınızı, teslimat süresinizi tam olarak anlayamadığını ileten kullanıcılarımız için bu makaleyi hazırladık.


Öncelikle Michael Kors ve birçok diğer markanın çeşitli ürünleri için satın alma yapmadan evvel, ebay.com üzerinden ürünü kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bireysel satıcılar olduğu için fiyatta her zaman avantaj yakalar, çoğu zaman da vergi ödemezsiniz.

Ebay’den Michael Kors Çanta Nasıl Alınır?


Ebay.com üzerinden Michael Kors çanta nasıl satın alacağınızı adım adım, görsellerle anlatmaya çalışalım.


1 – ebay.com Search kısmına Michael Kors yazınız.

2 – Açılacak sayfada Michael Kors ürünleri listelenecek. Sol üstte bulunan kategorilerden `Categories` dilediğiniz Michael Kors kategorisini seçiniz.

3 – Biz sizin için Michael Kors çantaları seçtik `Women Bags & Handbags`. Açılan sayfada sol bölümde listelenen ürünlere ait çeşitli filtrelemeler göreceksiniz. Buradan yeni (kullanılmamış) çantalar için `New with Tags` seçebilir, etiketi olmasa da olur derseniz `New without tags` seçeneğini seçebilirsiniz.

Önemli Not : New without Tags ürünler daima daha uygun fiyatlıdır. Eğer etikete takılmam diyorsanız ki gelir gelmez çöpe atacaksınız, bu seçenek fiyat avantajı sağlayacaktır.


4 – Buradan sonrası tamamiyle sizin özel isteklerinize bağlıdır. Ne tip bir Michael Kors çanta istediğiniz, rengi, materyali, boyutu, fiyat aralığı sizin tercihlerinize kalmış.

Önemli Not : Dilerseniz açık artırmaya katılabilir ve şansınız da varsa 10’da 1 fiyatına dilediğiniz Michael Kors çantaya sahip olabilirsiniz.


Her gün yenilenen Michael Kors çanta modellerinden bugün listede olanlar arasından sizler için bir derleme yapacağız. Fakat bundan evvel seçtiğiniz modele nasıl sahip olacağınızdan bahsedelim. Tercih etmiş olduğunuz ürünü ya da ürünleri belirledikten sonra aşağıdaki alanda da işaretlediğimiz ürün linkini ebaypaketim.com ana sayfamızdaki ilgili alana yapıştırıp siparişinizi tamamlıyorsunuz. Siparişinizi satın alma uzmanlarımız sizin için satın alıyor ve Los Angeles sevkiyat merkezimize gelmesini sağlıyor. Sevkiyat merkezimize ulaşan siparişiniz için kargo bilgisi tarafınıza iletiliyor ve onayınız ardından 5 iş günü içerisinde gümrük işlemleriyle uğraşmadan ve ek bir bedel ödemeden adresinizde teslim alıyorsunuz.

Tüm sorularınız için bizi (0850) 840 04 02 numaralı telefondan arayabilir, destek@ebaypaketim.com adresine mail atabilir ya da +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles sevkiyat merkezi WhatsApp hattından bize mesaj atabilirsiniz.


Sizin İçin Seçtiklerimiz

Michael Kors Ultra Pink Metallic Pouch

$33.99 186.85 TL
SATIN AL

Michael Kors Jet Set Travel Flat Wallet

$54.88 301.69 TL
SATIN AL

Michael Kors Patchwork Card Case

$34.99 192.35 TL
SATIN AL

Michael Kors Credit Card Holder

$33.99 186.85 TL
SATIN AL

Michael Kors KORS STUDIO Large Flat Phone Case

$34.99 192.35 TL
SATIN AL

Michael Kors Gold Metallic Leather Tote

$42.99 236.32 TL
SATIN AL

Michael Kors Sloan Small Chain Shoulder Bag

$74.99 412.24 TL
SATIN AL

Michael Kors Jet Set Travel Wallet

$49.99 274.81 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular