Raymarine Balık Bulucu

Geniş spektrumlu ses özelliği ile suya daha fazla sonar sinyal veren ve ürünün ayrıntılı yorum yaparak daha fazla balık hedeflemesine yardımcı olan Dragonfly, eşsiz netliğe sahip görüntü özelliğiyle de tercih edilme sebebi oluyor. Sualtı görünümünü en net şekilde elde etmenizi sağlayan Raymarine dragonfly ile veri akışı da sağlayabilirsiniz. Kolayca fotoğraf benzeri sonar görüntüleri ile balık ve sualtı nesneleri tanımlamaya yardımcı olan Raymarine balık bulucu, yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekranı ile her açıdan keskin görüntü sağlıyor.


Kablosuz olarak bağlanma ve Wi fi özellik avantajı sağlayan cihaz sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Raymarine Wi-Fish mobil uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlere veri akışı yapabilirsiniz. Yüksek hızlı izleme ve sıcaklık sensörü özelliği de bulunan ürün, montaj konusunda da kolay kurulum sağlıyor. Raymarine Türkiye sayesinde daha ulaşılabilir olan ürüne siz de en kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Birbirinden ayrıcalıklı özellik haznesine sahip olan Raymarine telsiz özelliği ile de ayrıcalık yaratıyor.


Raymarine balık bulucu modellerine sahip olmak için beklemenize gerek yok. Artık eBay sayesinde daha hızlı ve cazip fiyatlar ile ürünlere kavuşabilirsiniz. Bunun için yapacağınız tek şey; Ebay.com üzerinden istediğiniz modeli seçmek ve linkini kopyalamak.


Ebay.com üzerinden seçtiğiniz ürünün linkini Ebaypaketim.com ana sayfada bulunan boşluğa yapıştırabilir ve ödemenizi tamamladıktan sonra geri kalan tüm işlemleri ekibimize bırakabilirsiniz. Üstelik ödemenizi kredi kartına 3 taksitle ya da havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin edecek ve Los Angeles’ta bulunan sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Ürününüz merkezimize ulaştıktan sonra kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilerek onayınız alındıktan sonra, en kısa süre içerisinde size teslim edilmesi için kargoya verilecek.


Aklınıza takılan her türlü soru için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, sevkiyat ve kargoyla alakalı sorularınız için +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@ebaypaketim.com adresine mail gönderebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.


Sizin için hazırladığımız Raymarine balık bulucu modellerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Çok Satan Raymarine Ürünleri

Raymarine® E70320

$498.99 2,787.16 TL
SATIN AL

Raymarine Dragonfly 5PRO Gold Combo

$441.49 2,465.99 TL
SATIN AL

Raymarine Axiom™ 9 - 9" MFD

$1,299.00 7,255.69 TL
SATIN AL

Raymarine Axiom™ 12 - 12" MFD Chartplotter

$2,799.00 15,634.09 TL
SATIN AL

Raymarine Axiom Pro 16 S MFD w/Single Channel High CHIRP Sonar

$5,649.00 31,553.05 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular