Tropik Meyve Tohumu

Doğal hayat ve organik ürünler son zamanlarda hepimizin ilgisini çeken ve yaşam tarzı haline getirmek için çabaladığımız bir dünya. Yediğimiz yiyeceklerden tutun da, yaşadığımız hayata kadar organik bir yaşam sağlamak için yapabileceklerimizin sayısı azımsanacak kadar az değil. Tropikal Meyve Tohumları yetiştirmek de bu seçeneklerin arasında yerini alabilir.


Siz de hayatınızı organik ürünlerle bezenmiş ve doğaya yakın geçirmek istiyorsanız birkaç öneri vereceğiz. İlk olarak bahçenizde yetiştirebileceğiniz tropik meyve tohumları, ulaşması en kolay ve en yararlı ürünlerdendir. Tropik Meyve Tohumu bulabileceğiniz imkanlar kısıtlı olsa da eBay sayesinde çok daha ulaşılır hale geliyor.


Ananas, avokado, ake elma gibi tropikal meyve tohumu temin ederek bahçenizde farklılık yaratabilirsiniz. Tropik tohum konusunda avokado en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Yemeklerde hatta salatalarda dahi kullanılan bu ürün Akdeniz ikliminde yetişir. Sıcağı sevdiği için sıcak bölgelerde daha rahat yetişir. Ake elma pek bilinmese de en yararlı olanların arasındadır. Oldukça zor yetişen bu meyve, yüksek ağaçlarda bulunduğu için yetiştirilmesi daha zordur.


eBay üzerinden yüzlerce çeşidi bir arada bulabilir ve temin edebilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey; eBay üzerinden istediğiniz ve uygun fiyatlı ürünün linkini kopyalamak olacak. Ürünün linkini kopyaladıktan sonra, Ebaypaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa linki yapıştırın. Ödemeyi ister kredi kartına 3 taksitle, isterseniz havale yolu ile yapın ve kalan tüm işlemleri ekibimize bırakın.


Satın alma ekibimiz, sizin için ürünü temin edecek ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Ürün merkezimize ulaştıktan sonra, kargo bedeli ve varsa vergi tutarı tarafınıza bildirilecek ve onayınız alınacaktır. Onayınızın ardından ürününüz en kısa süre içerisinde kargoya verilecek ve size ulaşması sağlanacaktır.


Eğer ürünlerle alakalı, sevkiyatlarla alakalı aklınızda sorular varsa, (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@ebaypaketim.com adresine mail gönderebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.


Sizin için hazırladığımız listede tropikal meyve tohumlarını inceleyebilir ve hemen temin edebilirsiniz.

Çok Satan Tropikal Meyve Tohumları

Tropical Assam Apple Abundant Fruit Production White Blooms

$6.99 38.43 TL
SATIN AL

Tropical Apple Guava Psidium Guajava Seeds Abundant Fruit Fast Easy to Grow

$5.99 32.93 TL
SATIN AL

10 SEEDS Sweet Red Lychee (Litchi) Tropical Fruit

$7.19 39.52 TL
SATIN AL

5 Hawaiian Guava Seeds Tasty Sweet Tropical Fruit

$2.50 13.74 TL
SATIN AL

PAW PAW Fruit seeds 10+ Seeds Tropical Fruit Fast Growing In The Garden

$6.93 38.10 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular